Интерактивен дисплей, Huawei IdeaHub Board 2, IHB2-65SU, 65" Touch: IR 20 points D-LED, IPS, 8ms, 3840 x 2160, 350 nits/400 nits, 1200:1, 2xStylus pen, WiFi, NFC, Bluetooth, USB Type-C, USB Type-A, USB Type-B, HDMI, COM port, RJ45, Android, Jade white
Размер на дисплея, инч65" (165.10 cm)
Резолюция4K UHD (3840 x 2160)
Тип на матрицатаIPS
Тъч, точки на докосванеIR 20 Touch
Време за реакция, ms8ms
Честота на опресняване, Hz60Hz
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Яркост, cd/m2350cd/m2
КонтрастContrast (typical value) 1200:1
Безжична свързаностWiFi, Bluetooth, NFC
Входове2 HDMI, 3.5mm Audio In, 3 USB Type-A, USB Type-B, USB Type-C, RJ45, COM port (RJ45 serial port)
ИзходиHDMI, 3.5mm Audio Out
OPS слотOPS Slot
Вградени говорители15W x2, 2x high-frequency speaker + 2x full-frequency speaker, 100Hz-20kHz, Stereo
Камера-
Микрофон-
Операционна системаAndroid
VESA размер, mm600 x 400 mm
Размери (Ш, Д, В), mm1485 x 92 x 893
Тегло, kg35 kg
ДругиZero-gap, anti-blue light, anti-glare, Intelligent Whiteboard, 2x Stylus pen, Power cable x 1, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, Writing latency 25ms, Precision - ±1mm
Приложениеза образованието
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
  • Go with the flow: dedicated pen for smooth writing
  • Openness and compatibility
  • Stable projection for easier collaboration
  • Get connected: diverse ports
General
Product TypeLED-backlit LCD flat panel display
Diagonal Class65"
Commercial UseYes - conference
Combined WithBuilt-in interactive whiteboard, touchscreen (multi touch)
TV TunerNo tuner
TV Tuner PresenceNo
SensorsAmbient light sensor (ALS)
Video InterfaceHDMI
HDMI Ports Qty2 ports
Picture EnhancementsAdaptive brightness
Width148.45 cm
Depth9.16 cm
Height89.25 cm
Weight35 kg
Display
Colour Support1070000000 colours
Resolution3840 x 2160
Display Format4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio16:9
Frame Rate & Enhancement Technology60 Hz Refresh Rate
LCD Backlight TechnologyDirect-lit LED
Coating7H Hard
Viewing Angle178 degrees
Viewing Angle (Vertical)178 degrees
Touchpoints Qty20
Commercial FeaturesOpen Pluggable Standard (OPS) support
Features10-bit support, Frame Rate Control (FRC), Optical Anti-Blue Light, intelligent writing
Media Player
USB PortYes
ConfigurationQuad-Core - 4 GB - 32 GB
Operating SystemAndroid OS 9.0 / Windows 10
Audio System
Speaker System4 speakers
Network & Internet Multimedia
ConnectivityWi-Fi
Connections
Miscellaneous
Included AccessoriesPower cable, 2 styluses
Dimensions & Weight (Shipping)
Width (Shipping)165 cm
Depth (Shipping)22 cm
Height (Shipping)105 cm
Weight (Shipping)42.5 kg
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Видео резолюция4K UHD
Зрително поле (°)178°
СвързаностUSB
СвързаностUSB-C
СвързаностHDMI
СвързаностWi-Fi
СвързаностBluetooth
СвързаностEthernet
Вграден микрофонНе
Вграден високоговорителДа
Размер на стаяСредна зала
PTZ (завъртане/наклон/зум)Не
Оптично увеличение (x)1
Автоматично кадриранеНе
ШумопотисканеНе
Сертификация за платформаMicrosoft Teams, Zoom, Google Meet
Кадри в секунда (fps)60
Тегло35.00кг
Huawei IdeaHub Board 2 IHB2-65SU Интерактивен дисплей – 65" 4K UHD
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана65"